„Gdy człowiek się starzeje, choćby los rzucał nim po całym świecie, musi mieć gdzieś miejsce, które jest dla niego prawdziwym domem…”
Hans Christian Andersen

Dlaczego otworzyliśmy dom seniora w Zgierzu?

Od dawna udzielamy się w wielu akcjach charytatywnych i pełnimy wolontariaty na rzecz różnych organizacji. Sprawia nam to ogromną radość i satysfakcję. Czynienie dobra stało się naszą pasją. Widząc uśmiech na twarzach ludzi, wdzięcznych za każdy gest dobroci, uświadomiliśmy sobie, że to jest to, czym chcemy zajmować się zawodowo. Tak zrodziło się nasze marzenie o otwarciu domu seniora w Zgierzu. Zapragnęliśmy, żeby było to miejsce przytulne, rodzinne i zarazem komfortowe. W naszym zgierskim domu opieki unosi się zapach domowego ciasta, a ludzie tu mieszkający czują się jak w prawdziwym domu.
W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki i opiekunki medyczne. Personel składa się z życzliwych i empatycznych osób, które dokładają wszelkich starań, aby pensjonariusze byli bezpieczni, zadbani i niczego im nie brakowało.
Jeśli poszukujesz rodzinnego i komfortowego domu opieki dla bliskiej osoby, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zadzwoń do nas – opowiemy, jak możemy Wam pomóc.
Przewiń do góry